Hakkımızda

PROFİL

 

Türkiye cumhuriyeti sınırları içerisinde ilk işimiz olan özel transfer ve turizm taşımacılık üzerine faaliyet gösteren ÖZER İŞLETMECİLİĞİ olarak 2005 yılın da kurulduk.

 

2013 yılında şirket kurucumuz ALİ ÖZER çalışmaları ve girişimleri ile KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI A GRUBU SEYAHAT ACENTASI işletme belgemizi ve TURSAB üyeliğimizi alarak yasal ve hukuksal çerçevede tescillenip Türk Turizminde yolcu taşımacılığı,vip hizmet,seminer,okul gezilerinde adını lider firma olarak yazdırmayı başarmış ve başarısını güler yüzlü hizmet anlayışı ile devam ettirmektedir.

 

2018 yılın da ULAŞTIRMA DENİZCİLİK VE HABERLEŞME BAKANLIĞINDAN (D2) yetki belgelerimiz ve kendi özel araç filomuzla hizmet vermeye devam etmekteyiz. Yetki belgesi numaramız ant.u.net.d2.07.3261

 

VİZYONUMUZ

 

Kuruluş hedeflerimiz de öncelikli olarak dürüstlük ilkesiyle, insana değer vermek tek ilkemiz olup daha sonra misafirlerimizin mutluluğu ,sosyalleşmesi, yeni dostluklar kazanması ve tur boyunca isteklerini yerine getirmesidir. Aile ortamında geçen turlarımız Türkiye’mizin tarihi-turistik ,doğal güzelliklerini ve yeni yerler keşfederek devam edeceğiz.

whatsapp