3 Gece 4 Gün GAP Turu Kültür Turları

 

 

3 GECE 4 GÜN HATAY – GAZİANTEP – ŞANLIURFA

1.GÜN

Saat 18.00 ‘da buluşma noktamızdan hareket ediyoruz. Saat 08.00’de İskenderun’a varıyoruz. Sabah kahvaltımızı aldıktan sonra saat 10.00’da Hatay’a varıyoruz.Saat 10.30’da Harbiye Şelaleri,Hatay Mozaik Müzelerini ziyaret ediyoruz.Saat 12.00 ‘da öğle yemeğimizi yiyoruz. Saat 13.30 ‘da ST.Pierre Kilisesi,Habibi Neccar Cami,Antakya Müzesi ve Uzun Çarşıyı ziyaret ediyoruz.Saat 18.30 ‘da konaklayacağımız otelimize geçiyoruz.

2.GÜN

Saat 06.00 ‘da uyandırma ve saat 07.00 ‘de otelde kahvaltımızı alıyoruz.Saat 07.15 ‘de konakladığımız otelimizden ayrılıyoruz. Hatay,Reyhanlı,Kırıkhan üzeri Gaziantep yolculuğumuza devam ediyoruz.Gaziantep Kalesi (Gazi ünvanı’nın verilme hikayesi) ziyareti yapıldıktan sonra serbest zaman veriyoruz ardından öğle yemeğimizi alıyoruz.Zeugma Mozaik Müzesi (Dünya’nın 2. Türkiye’nin en büyük Mozaik Müzesi) ziyaret ediyoruz.Ardından saat 17.30’da  Şanlıurfa’ya hareket ediyoruz.Saat19.30 ‘da varmış bulunuyoruz.Saat 20.30’da Şanlıurfa Sıra Gecesine gidiyoruz.Sıra Gecemizin ardından saat 23.30’da konaklayacağımız otelimize geçiyoruz.

3.GÜN

Saat 07.00 ‘de otelden hareket ediyoruz. Harran’a varıyoruz (Dünya’nın ilk üniversitelerinden biridir).Ardından Şanlıurfaya tekrardan hareket ediyoruz. Balıklı gölü ziyaret ediyoruz. Öğle yemeğimizi yiyoruz.Ardından Şanlıurfa Kalesini ziyaret ediyoruz (HZ. İbrahim’in Ateşe atıldığı yer). HZ. İbrahim Mağarasını ziyaret ediyoruz.(HZ. İbrahim’in doğduğuna inanılan yer).Son olarak ise HZ.Eyüp’ün makamını ziyaret ediyoruz.Saat 15.30 ‘da Urfa ‘dan ayrıldıktan sonra Halfeti (Tekne turu) ziyaretimizi gerçekleştirmek üzere yola çıkıyoruz. Sonrasında Gaziantep ‘ de bulunan otelimiz'de konanklıyoruz. 

4.GÜN

Saat 08.30 ‘da konakladığımız otelimizden hareket ediyoruz. Saat 10.30’da Adana’ya varıyoruz.Saat 10.45 ‘de ziyaretlerimize Sabancı Merkez Camii’nden başlıyoruz.Saat 11.30’da Adana Taş köprüsünü ziyaret ediyoruz.Saat 12.00’da öğle yemeğimizi yiyoruz(Meşhur Adana kebap tavsiye edilir).Saat16.00’da Cennet ve Cehennem koyunu ziyaret ettikten sonra saat 17.30’’da Antalya’ya hareket ediyoruz.Varış saat gece tahmini 03.00 ‘te olacaktır. 

NOT: Verilmiş saatler tahmini saatlerdir.

 

FİYATA DAHİL OLANLAR:

 • Araç
 • Araç içi ikram(su,kek,çay,kahve)
 • 3 Gece konaklama Y.P. 
 • Seyahat sigortası
 • Rehber
 • Otoban ve otopark

FİYATA DAHİL OLMAYANLAR:

 • Tüm Öğle Yemekleri
 • Urfa Sıra Gecesi
 • Ören yeri giriş ücretleri
 • Extra harcamalar
 • Tekne Turu ( Halfeti )

 

NOT: Tur program sıralaması rehber tarafından değişiklik gösterebilir.

TUR FİYATLARI

Başvuru Formu

Önemli Bilgiler!

* Grup Talep formunu doldururken iletişim bilgilerinizin, doğru ve güncel olduğuna dikkat edin.

* Kişi sayısını ve tur zamanını kesin bir bilgi ile iletiniz.

* Belirtmek istediğiniz hususları lütfen mesajınız kısmından yazınız.

* Dilerseniz bize, 0850 302 25 07 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Bu otel için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların otel hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.

YORUM YAZ

DİĞER TUR FIRSATLARIMIZ